Kuchnia Orientalna

Kuchnia Orientalna

Zapraszamy!

Od Poniedziałku do Soboty
w godzinach 10:00 - 21:00
Niedziela:
11:00 - 20:00

Zamówienia z dostawą przyjmujemy


poniedziałek-sobota: 11:00-20.30 niedziela: 12:00-19:00

Minimalna kwota zamówienia 30 zł (Dotyczy ulicy Bartyckiej)
Koszt dostawy 5 zł

Sprawdź ofertę
Nasz adres
ul. Grupy AK "Północ" 4
00-713 Warszawa (Mokotów)
Jedzenie Chińczyk Bartycka

Kuchnia orientalna Warszawa

Witamy Państwa na stronie naszej restauracji, w której serwujemy smaczne dania kuchni wietnamskiej i chińskiej, przyrządzone przez wietnamskiego Szefa Kuchni z ogromnym doświadczeniem. Podajemy najlepszą kuchnię orientalną nie tylko na miejscu ale również z dostawą na terenie kilku dzielnic Warszawy. Jesteśmy restauracją z wieloletnim doświadczeniem. Codziennie przyjmujemy świeżą dostawę produktów, dzięki czemu nasze dania są tak dobre i każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W naszej karcie znajdziecie same najlepsze potrawy kuchni orientalnej . Aby każde nasze danie smakowało jak najlepiej ciągle uczmy się nowych orientalnych przepisów oraz wkładamy całe nasze serce w ich przygotowywanie. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przynosi satysfakcjonujące efekty i spod naszych rąk wychodzą jedne z najlepszych dań kuchni orientalnej w Warszawie. Dla nas najważniejsze jest Wasze zdanie, i to właśnie dzięki Wam nasza restauracja tak świetnie prosperuje. A my z jeszcze większą ochotą staramy się dla Was jak najlepiej rozwijać i sprawić, by każde nasze danie ucieszyło nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Na miejscu w restauracji do Państwa dyspozycji oprócz najlepszych orientalnych potraw jest również kącik zabaw dla dzieci, dzięki czemu tak często odwiedzają nas całe rodziny oraz jest możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno duży wybór zimnych napoi na upalne dni jak również gorących na te chłodniejsze. W okresie letnim zapraszamy do naszego ogródka , gdzie wraz z przyjaciółmi można doskonale spędzić czas zajadając się naszymi daniami orientalnymi , popijając przy tym chłodne napoje również te niskoprocentowe.

Jesteśmy również miejscem, które najlepszą kuchnię orientalną podaje nie tylko w restauracji. Możecie Państwo zamówić dowolne danie na wynos, a my go do Was dostarczymy. Dotrzemy do wielu miejsc w Warszawie. Cieszymy się, że nasze dania Wam smakują i tak chętnie je od nas zamawiacie, a my z ogromną przyjemnością pukamy do waszych drzwi z dostawą przepysznych dań orientalnych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dzielić się z Wami najlepszymi daniami kuchni orientalnej. Jeśli ktokolwiek z Państwa ma ochotę na spróbowanie którejś z naszej potrawy, zachęcamy do złożenia zamówienia, a my wybrane przez Was danie dostarczymy do Waszego domu.

Sprawdź nas i zamów dostawę pysznego chińczyka już teraz!